Hitachi Capital Polska

Aktualności

NowościNagrody i wyróżnieniaDziałania społeczneInformacje prasoweWezwaniePołączenie spółek
2021-05-19

HITACHI CAPITAL POLSKA PRZEJĘŁA WĘGIERSKI EUROFLEET

W ostatnim tygodniu kwietnia 2021 roku Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. (HCPL) nabyła węgierską spółkę EuroFleet i połączyła ją z swoim oddziałem na terenie Węgier . Transakcja została sfinalizowana po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń regulacyjnych.

2021-03-15

Finansowanie floty w czasach pandemii

Sprzedaż samochodów w całej Europie spadła, a przedsiębiorcy są bardziej ostrożni w wyborze partnerów biznesowych i budowaniu floty. Widać to po liczbie zarejestrowanych aut w ubiegłym roku.

2021-03-08

HITACHI CAPITAL POLSKA BĘDĄCA CZĘŚCIĄ MITSUBISHI HC CAPITAL KUPUJE WĘGIERSKI EUROFLEET

Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. będąca częścią Mitsubishi HC Capital zamierza przejąć węgierską firmę EuroFleet i połączyć ją z swoim oddziałem - Hitachi Capital Mobility Hungary.

2021-01-11

Wywiad z Ericiem Van Vliet!

W bieżącym numerze biuletynu Netherlands-Polish Chamber of Commerce Warsaw publikowany jest obszerny wywiad z prezesem Hitachi Capital z Ericiem Van Vliet. W materiale przeczytają Państwo o fuzji z Mitsubishi UFJ Lease & Finance, sytuacji polskiego rynku wynajmu, trendach i sposobach walki z pandemią COVID-19. 

2020-11-19

Hitachi Capital Polska będące częścią Mitsubishi HC Capital dostarczyło pojazdy dla Euro-net Sp. z o.o.

Euro-net Sp. z o.o., właściciel sieci RTV EURO AGD, wzmacnia swoją flotę dostawczą, aby jeszcze szybciej i sprawniej dostarczać klientom produkty. W tym celu nawiązało współpracę z Hitachi Capital Polska będącą częścią Mitsubishi HC Capital, które zapewni spółce 20 nowych pojazdów w ramach wynajmu długoterminowego.

2020-11-16

Wynajem długoterminowy płynie z prądem

Elektromobilność zyskuje na znaczeniu. Wkracza do świadomości konsumentów oraz biznesu, a oferta pojazdów na prąd jest coraz większa i coraz ciekawsza również w wynajmie.

2020-10-23

Wielka fuzja na rynku leasingu i wynajmu samochodów

Hitachi Capital Corporation i Mitsubishi UFJ Lease & Finance Company Limited łączą siły. Dzięki fuzji powstanie jedna z największych firm leasingowych i wynajmu na świecie.

2020-03-13

Kobieca Flota 2020

Kolejna edycja Kobiecej Floty za nami. W tym roku odbyła się w okolicach Słupska w Dolinie Charlotty, położonej 10 km od morza. Nie zabrakło w tej edycji również Hitachi Capital Polska będącej częścią Mitsubishi HC Capital. Dwudniowe szkolenie dla kobiet jak co roku było bogate w wartości merytoryczne, w jazdy testowe nowościami motoryzacyjnymi jak również inne miłe atrakcje.
2019-12-06

Szlachetna Paczka 2019

W czasie świątecznym tradycyjnie już nie zapominamy o tych, którzy szczególnie pomocy potrzebują i podobnie jak w poprzednich latach, wzięliśmy udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wybrana przez nas rodzina została obdarowana podarkami zebranymi przez pracowników i firmę Hitachi Capital Polska Sp. z o. o będącą częścią Mitsubishi HC Capital.
2019-12-04

Połączenie spółek

Uprzejmie informujemy, że spółki Hitachi Capital Polska sp. z o.o. będąca częścią Mitsubishi HC Capital oraz Planet Car Lease Polska Sp. z o.o. podjęły decyzję o połączeniu obu spółek.