Hitachi Capital Polska

Aktualności

NowościNagrody i wyróżnieniaDziałania społeczneInformacje prasoweWezwaniePołączenie spółek
2021-03-15

Finansowanie floty w czasach pandemii

Sprzedaż samochodów w całej Europie spadła, a przedsiębiorcy są bardziej ostrożni w wyborze partnerów biznesowych i budowaniu floty. Widać to po liczbie zarejestrowanych aut w ubiegłym roku.

2021-01-11

Wywiad z Ericiem Van Vliet!

W bieżącym numerze biuletynu Netherlands-Polish Chamber of Commerce Warsaw publikowany jest obszerny wywiad z prezesem Hitachi Capital z Ericiem Van Vliet. W materiale przeczytają Państwo o fuzji z Mitsubishi UFJ Lease & Finance, sytuacji polskiego rynku wynajmu, trendach i sposobach walki z pandemią COVID-19. 

2020-11-19

Hitachi Capital Polska będące częścią Mitsubishi HC Capital dostarczyło pojazdy dla Euro-net Sp. z o.o.

Euro-net Sp. z o.o., właściciel sieci RTV EURO AGD, wzmacnia swoją flotę dostawczą, aby jeszcze szybciej i sprawniej dostarczać klientom produkty. W tym celu nawiązało współpracę z Hitachi Capital Polska będącą częścią Mitsubishi HC Capital, które zapewni spółce 20 nowych pojazdów w ramach wynajmu długoterminowego.

2020-11-16

Wynajem długoterminowy płynie z prądem

Elektromobilność zyskuje na znaczeniu. Wkracza do świadomości konsumentów oraz biznesu, a oferta pojazdów na prąd jest coraz większa i coraz ciekawsza również w wynajmie.

2019-04-15

Pracownik Roku 2018/2019

Początek tygodnia rozpoczęliśmy wielkanocnym lunchem, a ponieważ finansowy japoński rok 2018 dobiegł końca była to niepowtarzalna okazja do rozstrzygniecie konkursu na pracownika roku 2018/2019.
2019-02-21

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital podnosi cenę w wezwaniu na Prime Car Management do 22,25 zł za akcję

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital, wiodący dostawca kompleksowych usług leasingowych, podwyższył cenę w wezwaniu na akcje Prime Car Management do 22,25 zł za akcję z 18,05 zł. Inwestorzy mogą składać zapisy do sprzedaży akcji PCM w wezwaniu ogłoszonym przez Hitachi Capital Polska do 22 lutego br.
2019-02-07

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital podnosi cenę w wezwaniu na Prime Car Management do 18,05 zł za akcję

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital, wiodący dostawca kompleksowych usług leasingowych, podwyższył cenę w wezwaniu na akcje Prime Car Management do 18,05 zł za akcję z 12,09 zł poprzednio. Inwestorzy mogą składać zapisy do sprzedaży akcji PCM w wezwaniu ogłoszonym przez Hitachi Capital Polska do 22 lutego br.
2019-02-06

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital ma zgodę UOKiK na przejęcie Prime Car Management

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital, wiodący dostawca kompleksowych usług leasingowych, otrzymał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na przejęcie Prime Car Management. Oznacza to, że spełnił się jeden z głównych warunków wezwania zmierzającego do akwizycji spółki.
2019-02-04

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital przedłuża zapisy w wezwaniu na Prime Car Management do 22 lutego

Hitachi Capital Polska będąca częścią Mitsubishi HC Capital przedłużyła termin zapisów w wezwaniu do sprzedaży akcji Prime Car Management do 22 lutego z 18 lutego br., by ułatwić wszystkim inwestorom odpowiedź w wezwaniu. Jeśli zakończy się ono powodzeniem, Prime Car Management wejdzie w skład Hitachi Capital Polska, który umocni wiodącą pozycję w branży usług zarządzania flotą samochodową.
2019-01-18

Wezwanie do sprzedaży akcji Prime Car Management S.A

Ruszyły zapisy na sprzedaż akcji Prime Car Management po 12,09 zł w wezwaniu ogłoszonym przez Hitachi Capital Polska będącej częścią Mitsubishi HC Capital.