Hitachi Capital Polska

POŁĄCZENIE BIUR PLANET CAR LEASE I HITACHI CAPITAL POLSKA - WYNIKI KONKURSU PRACOWNIK ROKU 2017/2018

2018-06-29

Dnia 25 czerwca odbyło się oficjalne powitanie pracowników Hitachi Capital Polska i Planet car Lease. Spotkanie miało miejsce w nowym, połączonym biurze przy ulicy Klimczaka. Duże zachmurzenie i deszcz nie zniechęciły do wspólnego świętowania i zjednoczenia firm. Spotkanie rozpoczęło się krótką przemową prezesa zarządu – Erica van Vliet i członka zarządu – Toru Tanigami, po czym nastąpił czas na ogłoszenie wyników konkursu pracownika roku Hitachi Capital Polska.

Spośród sześciu kandydatów, jeden z nich z największą liczbą głosów otrzymał tytuł pracownika roku. Celem konkursu jest promowanie kreatywności, zaangażowania i zwiększenie motywacji. Do finału zakwalifikowali się: Artur Świątek, Andrzej Górski, Piotr Stacherski, Marcin Zając, Iwona Sujkowska oraz Danuta Baranowska Zwyciężczyni tegorocznej edycji Danuta otrzymała nagrodę w postaci bonu na wakacje o wartości 3000 zł za m. in. pracowitość, pozytywne nastawienie i pomoc innym. Wszystkim pracownikom oraz zwyciężczyni gratulujemy!

Reszta czasu przebiegła w przyjaznej atmosferze przy grillu, rozmaitych przekąskach i słodkich koktajlach. Pracownicy obu firm mieli okazję się ze sobą zapoznać, by zacząć pracę w miłym otoczeniu.

 

 

 

 

 

           

wstecz