Hitachi Capital Polska

Dlaczego warto rozważyć długoterminowy wynajem auta?

Dlaczego warto rozważyć długoterminowy wynajem auta? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wynajęciem samochodu, zamiast nad jego kupnem? Wynajem długoterminowy samochodów oferuje sporo korzyści i jest wart rozważenia, zwłaszcza jeśli cenisz sobie wygodę oraz kompleksowość usług. Wynajem samochodu to nie pomysł na chwilę. Jak sama nazwa wskazuje, jest to rozwiązanie skrojone tak, aby ułatwiało Ci życie oraz pozwalało zaoszczędzić czas i pieniądze w długim okresie.

Jeździsz najnowszymi samochodami i dbasz o finanse

Marzy Ci się najnowszy model marki, której od zawsze jesteś fanem ? Wybierz długoterminowy wynajem, a Twoje marzenie może się spełnić praktycznie od ręki. Wynajmujący udostępni Ci samochody prestiżowych marek, które są osiągalne finansowo. Wysokość opłat wylicza się na podstawie okresu, na jaki podpisuje się umowę najmu oraz na zaplanowanym zużyciu auta. Co więcej, comiesięczne raty stanowią dla firmy koszt uzyskania przychodu ! W zależności od dostępności w Twoim kraju, będziesz mieć wybór pomiędzy najnowszymi modelami w kilku kategoriach: małe i średnie samochody, auta dostawcze, samochody rodzinne lub premium .

Bezpieczna jazda

Firma oferująca długoterminowy wynajem samochodów jest zwykle odpowiedzialna za naprawy i konserwację. To jasne, że w użytkowanym regularnie aucie prędzej czy później dochodzi do zużycia poszczególnych części. W przypadku konieczności wymiany eksploatacyjnej, nie musisz płacić z własnej kieszeni, ponieważ związane jest to z regularną konserwacją samochodu i zostanie wliczone w comiesięczną ratę.

Jeśli pojazd ulegnie uszkodzeniu, np. w razie wypadku drogowego, wynajmujący udostępni samochód zastępczy na czas naprawy . Pomoc drogowa jest również wliczona w opłatę za wynajem długoterminowy.

Podsumujmy główne zalety wynajmu długoterminowego aut:

  • Brak dużych, jednorazowych inwestycji finansowych.
  • Możliwość wliczenia miesięcznej raty za wynajem w koszty uzyskania przychodu.
  • Kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze świadczone przez autoryzowanych dealerów.
  • Możliwość pełnego ubezpieczenia auta.
  • Wszystkie samochody objęte całodobową pomocą drogową.
  • Elastyczne, comiesięczne raty, dostosowane do możliwości finansowych wynajmującego.
  • Pełna obsługa klienta w celu zapewnienia maksymalnego komfortu, nawet w przypadku awarii.
  • Szeroka gama najpopularniejszych pojazdów w bardzo korzystnych cenach.
Chcę sprawdzić dostępne samochody

wstecz

Wyszukaj

 

 

Kategorie

 

Autorzy