Hitachi Capital Polska

Kariera

Dołącz do zespołu Hitachi Capital Polska!
Wspaniała kultura Hitachi, wartości, które promujemy, oraz Ludzie, których zatrudniamy sprawiają, że jesteśmy Wyjątkowym Miejscem Pracy.

Dla nas najważniejsi są Ludzie! Dbamy o naszych Klientów i naszych Pracowników. Inwestujemy w Ludzi! Pragniemy widzieć sukcesy naszych Pracowników, bo wiemy, że sukces biznesu jest uzależniony od Ludzi!

Przekrocz swoje granice, rozwiń swój potencjał!
Szukamy osób, które podzielają nasze wartości, uczciwych i otwartych, pełnych entuzjazmu i optymizmu. Jeśli tak właśnie ma wyglądać firma, w której chcesz pracować, to czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@hitachicapital.pl

Nie zapomnij o uwzględnieniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie [ imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, doświadczenia i wykształcenia ] przez Hitachi Capital polska Sp. z o.o. zgodnie z [ art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a ] ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów bieżącej i przyszłej rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy."