Hitachi Capital Polska

Opinie Pracowników

Robert Wąsowski
Dyrektor Operacyjny

Przez te wszystkie lata, pracując najpierw w Corpo Flota, od 2015 r. w Hitachi Capital Polska, miałem możliwość przejścia przez kilka szczebli kariery zawodowej. Swoją pracę rozpocząłem 11 lat temu na stanowisku doradcy technicznego, a obecnie piastuję stanowisko dyrektora operacyjnego. W tym czasie uczestniczyłem w budowaniu strategii firmy i miałem realny wpływ na kierunki jej rozwoju. W pracy dla Hitachi bardzo sobie cenię możliwość realizowania własnych pomysłów, współpracę z doświadczonym i zgranym zespołem, ciągłe doskonalenie się i zdobywanie nowych doświadczeń. Satysfakcję daje mi świadomość, że oferowane przez moją firmę usługi wyróżniają się wysoką jakością, co potwierdzają coroczne badania satysfakcji klienta. Firma daje mi sposobność brania udziału w różnego rodzaj szkoleniach oraz wymianie umiejętności z bardziej doświadczonymi kolegami z Wielkiej Brytanii.

 

 

Małgorzata Romanowska
Księgowa

Jestem związana z firmą od 2008 roku. Widziałam jak się ona rozwija i rośnie w siłę. Od samego początku najbardziej ceniłam sobie wyjątkową atmosferę, która mimo upływu lat i znacznego powiększenia kadry, nie uległa zmianie. Wspólnymi siłami pracujemy na zadowolenie naszych klientów, co daje nam ogromną satysfakcję.

Lech Roszkiewicz
Starszy Doradca Techniczny

Pracowałem w wielu firmach – z jednym wyjątkiem były to serwisy i salony dealerskie różnych marek. Ostatnio w Toyota Bielany.

Atmosfera pracy zależy tylko i wyłącznie od pracowników i ich wzajemnych relacji. Pracownicy naszej firmy – mam tu na myśli szczególnie dział operacyjny - także mają podobne doświadczenie zawodowe. W związku z tym rozumiemy się doskonale.

Czuję się w naszej firmie znakomicie – w dalszym ciągu rozwijajmy się i doskonalimy zawodowo, a ja jestem pewien, że wspólnie uda się nam pokonywać kolejne wyzwania.

  Iwona Sujkowska
Specjalista ds. Administracji

10 przepracowanych lat w Hitachi uważam za swój sukces. Dlaczego? W dzisiejszych czasach dość często zmieniamy pracę, środowisko i panujące w nim reguły. To, że gro osób przepracowało w Hitachi tyle lat może świadczyć o wyjątkowości tego miejsca. Panuje tu „specyficzna atmosfera” w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dla naszego Prezesa najważniejszy jest zespół ludzi, z którymi pracuje, dlatego swoboda jaką dostajemy pomaga w realizacji wytyczonych planów. Wszyscy razem pracujemy na sukces naszej firmy. Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami, zawsze otwarci, chętni do współpracy, rzetelni. Miło patrzy się później na statystyki i rosnące „słupki” zadowolonych Partnerów. Firma Hitachi daje duże możliwości zarówno pracownikom jak i naszym Klientom. Dlatego tak bardzo cenię sobie to miejsce i ludzi, z którymi pracuję na co dzień. Mówi się, że praca to nasz drugi dom. I ja właśnie czuję, że w Hitachi jesteśmy jedną wielką rodziną…