Hitachi Capital Polska

Słowo Prezesa Firmy

Szanowni Państwo,

Hitachi Capital Polska Sp. z o. o. zapewnia swoim Klientom rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników firmowych flot. W celu zapewnienia sprawnej realizacji ich podstawowych zadań biznesowych skupiamy się na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego dostosowujemy się do jego sytuacji, stosowanych praktyk i preferencji, oferując takie rozwiązania jak np.;

  • Wynajem długoterminowy (pojazdy osobowe i dostawcze).
  • Leasing finansowy i operacyjny.
  • Zarządzanie flotą Klienta (administracja).
  • Program „Zatankuj i ciesz się jazdą”.
  • Optymalizacja likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Karty paliwowe.
  • Wynajem krótkoterminowy.

lub hybrydy powyższych, co ma szczególne znaczenie w okresie zmiany modelu posiadania bądź zarządzania flotą.

Hitachi Capital Polska zatrudnia ponad 50 osób i zarządza flotą ponad 10 000 pojazdów. Pracownicy stanowią grupę zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów. Skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, aby rosnąć i rozwijać nowe produkty i kompetencje wspólnie z zadowolonymi i lojalnymi klientami. Prezentujemy indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb.
W roku 2015, w Badaniu Satysfakcji Klientów przeprowadzonym przez Instytut Keralla Research, uzyskaliśmy maksymalne noty m.in. za: jasne zasady, elastyczność oraz kompetencje, a ponad 96% naszych Klientów poleciłoby nasze usługi innym i podpisałoby ponownie umowę z naszą firmą, co jest dla nas największym powodem do dumy i gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Widzę, że nasze doświadczenie oraz podejście do Klienta ma znaczący wpływ na stałe zwiększanie się liczby naszych kooperacji.

Wnikliwie analizujemy Państwa potrzeby i odpowiadamy na nie budując partnerskie relacje i współpracę opartą na hołdowanych przez nas wartościach. Pragniemy pomagać w rozwoju Państwa biznesów, asystując w obszarze, na którym doskonale się znamy.

Zapraszam do kontaktu

Eric Van Vliet
Prezes Zarządu Hitachi Capital Polska Sp. z o. o.