Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Wynajem długoterminowy samochodów w Białymstoku budzi zainteresowanie coraz większej liczby klientów. Zarówno firmy, jak i klienci indywidualni korzystają z tej formy sfinansowania nowego samochodu. Brak dużych jednorazowych kosztów, szeroki wybór usług dodatkowych dla firm, a także możliwość wynajmu długoterminowo wymarzonego auta, to tylko wybrane zalety takiej oferty. Dlaczego wynajem długoterminowy aut w Białymstoku to korzystne rozwiązanie?

Wynajem długoterminowy aut w Białymstoku - dlaczego warto?

Nowy samochód z salonu to dla wielu osób niedostępne rozwiązanie lub zwyczajnie nieopłacalne. Wysoka jednorazowa wpłata lub niekorzystny kredyt samochodowy, sprawiają, że dla wielu osób przystępnym rozwiązaniem jest najem długoterminowy samochodu w Białymstoku . Taka usługa polega na comiesięcznej opłacie za korzystanie z nowego pojazdu, bez obciążenia zdolności kredytowej.

Dla firm koszt wynajmu długoterminowego samochodów staje się kosztem prowadzenia działalności i tym samym, obniża podatki. Odliczeniu podlega także VAT. Co jeszcze sprawia, że firmy wolą wynająć niż kupić samochody?

  • elastyczne warunki umowy - nie jesteś skazany na jedną ofertę, a komponujesz ją tak, aby pasowała do Twoich budżetów i potrzeb
  • sprawne zarządzanie flotą - karty paliwowe, ubezpieczenia czy serwisowanie może być wliczone w umowę
  • dogodne fakturowanie - za samochód wraz z usługami możesz otrzymywać jedną fakturę
  • dostęp do wszelkiego typu samochodów - szukasz ekonomicznego auta czy samochodu klasy premium?

Decydując się na skorzystanie z najmu długoterminowego samochodu w Białymstoku unikasz takich wad zakupu auta jak szybka utrata wartości czy koszty amortyzacyjne . A po zakończonej umowie wynajmu możesz wymienić auto na nowe lub wykupić je na własność.

Wynajem długoterminowy aut Białystok w Hitachi Capital Polska

Możesz skorzystać z wynajmu długoterminowego samochodów w Białymstoku w wypożyczalni Hitachi Capital Polska. Nasi konsultanci udzielą ci wsparcia już na etapie doboru pojazdu, tak abyś otrzymał auto i warunki najmu dokładnie takie jak potrzebujesz. Wypożyczalnia realizuje szereg usług dodatkowych, które usprawniają zarządzanie flotą samochodów i pozwalają uprościć comiesięczne płatności.

Sprawdź naszą ofertę na: