Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Gdańsk

Jeśli jest Ci potrzebne auto do pracy lub do załatwiania codziennych sprawunków, ale nie chcesz skorzystać z opcji jego kupna, rozważ wynajem długoterminowy samochodów w Gdańsku. Do dyspozycji masz szeroką ofertę modeli samochodów o parametrach i wyposażeniu, jakich sobie życzysz. Możesz zdecydować się na ekonomiczne auto osobowe idealne do częstych przejażdżek po mieście, lub wybrać reprezentacyjną limuzynę, która zrobi wrażenie na Twoich klientach podczas spotkań służbowych. Jeśli zajmujesz się przewozem osób lub towarów, postaw na bezpieczne i wytrzymałe auto dostawcze lub ciężarowe.

Najważniejsze zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy oferuje szereg korzyści dla klientów indywidualnych i firm. Po pierwsze elastyczność. Dotyczy to:

  • wysokości opłat,
  • klasy samochodu,
  • usług dodatkowych.

Wysokość miesięcznej raty może być dostosowywana do możliwości finansowych klienta – aby rata była optymalna, można dostosować czas trwania umowy oraz jej zakres i wybrać tylko niektóre z dodatkowych usług serwisowych, czy ubezpieczeniowych. Kolejną zaletą jest brak konieczności uiszczania początkowych opłat w postaci wkładu własnego. Co więcej, rata wynajmu długoterminowego nie obciąża zdolności kredytowej firmy i w całości podlega odliczaniu od podatku. Dużym udogodnieniem jest również możliwość całkowitego spersonalizowania auta – od modelu, po wyposażenie, na zakresie obsługi posprzedażowej kończąc.

Wynajem długoterminowy aut w Gdańsku - Najwyższa jakość w Hitachi Capital Polska

Jeśli poszukujesz przemyślanej i szerokiej oferty na wynajem długoterminowy, dostosowanej do Twoich potrzeb, oraz fachowego wsparcia i doradztwa na każdym etapie współpracy, nie zawiedziesz się. Hitachi Capital Polska dysponuje najbardziej konkurencyjną i transparentną ofertą finansowania aut służbowych i prywatnych na rynku, bez ukrytych kosztów oraz ograniczeń co do przedmiotu oferty. Jedną z najmocniejszych stron Hitachi Capital Polska jest znakomita opieka Klienta przez cały okres obowiązywania umowy, co potwierdzają liczne nagrody, zdobyte przez nas od 2005 roku w dziedzinie CFM.

Wynajem długoterminowy na terenie całej Polski: