Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Katowice

Potrzebujesz szybko nowego samochodu? Poznaj zalety jakie daje wynajem długoterminowy samochodów w Katowicach . To rozwiązanie stworzone dla osób, które cenią dostęp do najnowszych modeli aut, ale nie chcą wydawać jednorazowo dużej kwoty na zakup auta w salonie. Taka forma rozliczeń to jednak znacznie więcej korzyści - od podatkowych, po usługi dodatkowe.

Wynajem długoterminowy aut w Katowicach - dlaczego warto?

Możesz mieć komfortowy samochód, a jednocześnie nie obawiać się jego szybkiej utraty wartości. Długoterminowy wynajem aut w Katowicach to coraz popularniejsza forma rozliczenia za samochód. Po wygaśnięciu umowy możesz wybrać nowe auto i mieć pewność dostępu do zawsze sprawnego i wizualnie atrakcyjnego samochodu. To szczególnie dobre rozwiązanie dla firm, które zyskują:

  • optymalizację podatków - dzięki wliczeniu raty najmu w koszty
  • elastyczne warunki umowy - zgodne z potrzebami Twojej firmy
  • optymalizację kosztów firmy - tworzysz taką flotę samochodów, jaką potrzebujesz
  • dostęp do usług dodatkowych i wsparcie doradcy
  • płatność abonamentową, która nie obniża zdolności kredytowej firmy

Koszt wynajmu długoterminowego samochodu ustalany jest indywidualnie, tak aby był dostępny nie tylko dla właścicieli firm, ale również dla osób prywatnych, które szukają alternatywy dla klasycznego leasingu konsumenckiego czy drogich kredytów samochodowych.

Wynajem długoterminowy samochodów obejmuje nie tylko udostępnienie wybranego auta, ale również takie usługi jak ubezpieczenia, przeglądy, a nawet wymianę opon. Wszystko zależy od potrzeb Twoich lub Twojej firmy.

Wynajem długoterminowy aut Katowice w Hitachi Capital Polska

Gdzie szukać ofert wynajmu długoterminowego samochodów w Katowicach? Zapoznaj się z naszymi warunkami. Wypożyczalnia Hitachi Capital Polska to firma, która stawia sobie za cel realizowanie przyjaznej dla klienta usługi. U nas szybko i sprawnie wypełnisz wszelkie formalności. Do dyspozycji naszym klientom dajemy szeroki wybór najnowszych modeli aut, każdej klasy . Samochód dla rodziny? A może prestiżowe auto dla prezesa? U nas możesz znajdziesz to, czego potrzebujesz. Sprawdź oferty na:

  • wynajem długoterminowy samochodów osobowych
  • wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
  • wynajem długoterminowy busów
  • wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Nasi konsultanci z hitachi Capital Polska pomogą Ci wybrać samochód, który spełni Twoje oczekiwania.

Wynajem długoterminowy na terenie całej Polski: