Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Kraków

Kupno auta na cele prywatne lub służbowe to inwestycja, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Są łatwiej osiągalne sposoby na sfinansowanie samochodu, takie jak wynajem długoterminowy aut na terenie Krakowa. Taka forma finansowania floty umożliwia użytkowanie pojazdów o rozmaitej wielkości, klasie oraz zastosowaniu. Klienci mogą skorzystać z oferty aut dostawczych, osobowych, a nawet ciężarowych. Wynajem długoterminowy samochodów obejmuje także szereg usług dodatkowych, takich jak serwis, obsługa księgowa, czy pakiety ubezpieczeniowe, których dokładny zakres zależy od decyzji Klienta.

Jakie są zalety długoterminowego wynajmu samochodów?

Jeśli decydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz spodziewać się wyjątkowej obsługi klienta oraz szerokiego wachlarza dostępnych aut oraz usług, niedostępnych w innych formach finansowania samochodów. Przewagą wynajmu długoterminowego jest możliwość całkowitej personalizacji przedmiotu oferty, czyli:

  • marki, klasy oraz wyposażenia auta,
  • długości trwania umowy,
  • wysokości okresowych opłat,
  • zakresu usług dodatkowych, tj. ubezpieczenia, czynności serwisowych, administracyjnych itp.

Długoterminowy wynajem aut Kraków w Hitachi Capital Polska

Na rynku CFM działamy już od kilkunastu lat, co zaowocowało tysiącami zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych oraz licznymi branżowymi nagrodami. Oferta Hitachi Capital Polska wyróżnia się na rynku wyjątkową dbałością o potrzeby Klienta oraz wysokimi kwalifikacjami załogi, wyspecjalizowanej w dziedzinie finansowania aut. Fachowo doradzamy, optymalizujemy koszty, a procedury skracamy do niezbędnego minimum, aby nasi Klienci pożytkowali swój czas oraz środki finansowe wyłącznie według własnego uznania.

Wynajem długoterminowy w Krakowie i na terenie całej Polski: