Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Poznań

Zamiast kupowania auta na własność, można skorzystać z coraz popularniejszej formy finansowania samochodów do użytku prywatnego lub osobowego, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów w Poznaniu. W poniższym artykule odpowiemy na pytanie, dlaczego coraz więcej przedsiębiorców i osób prywatnych decyduje się na ten nowy sposób finansowania auta. Oferta jest skierowana zarówno dla firm jak i „Kowalskiego”, więc do dyspozycji kierowcy mają oszczędne samochody do miasta, wygodne auta w trasy i pakowne busy dostawcze, a nawet ciężarówki. Dostępna jest niemal nieograniczona liczba modeli, o parametrach idealnych dla wybranego zastosowania. O szczegółach przeczytajcie poniżej.

Poznań - Jakie są podstawowe korzyści wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy to wiele korzyści, bez względu na to, czy finansuje się auto osobowe, czy dostawcze. Zalety dotyczą:

  • ponoszonych kosztów
  • rodzaju auta na wynajem,
  • pakietu dodatkowych świadczeń.

Ile kosztuje wynajem długoterminowy Poznań?

Koszty związane z wynajmem długoterminowym są zmienne i można je dopasowywać do sytuacji materialnej najemcy. To, ile miesięcznie kosztuje wynajem długoterminowy auta, zależy m.in. od tego, jaki samochód jest przedmiotem umowy, zaplanowanego przebiegu, długości trwania kontraktu, czy wybranego pakietu dodatkowych usług, takich jak serwis i ubezpieczenie. Usługi dodatkowe znacznie odciążają użytkownika auta od problemów takich jak wymiana opon, przeglądy techniczne, opłacanie w terminie składek, czy wymiana zużywających się części. Dużym plusem wynajmu długoterminowego jest szeroka oferta aut. Praktycznie nie ma ograniczeń w liście dostępnych modeli i opcji związanych z wyposażeniem pojazdu. Taka swoboda wyboru oraz korzystne warunki finansowania są ważnymi powodami, dla których coraz więcej osób i firm decyduje się na długoterminowy wynajem aut.

Hitachi Capital Polska to sprawdzony podmiot oferujący najwyższej klasy wynajem długoterminowy aut do użytku prywatnego lub służbowego. Rozbudowana oferta, bez niespodzianek w trakcie trwania umowy, wykwalifikowana kadra specjalistów, zdobyta na rynku renoma i długoletnie doświadczenie to tylko niektóre z atutów Hitachi Capital Polska. Firma oferuje przejrzyste zasady świadczenia usług i zapewnia Klientom fachowe doradztwo w zakresie CFM, wielokrotnie doceniane podczas branżowych imprez.

Wynajem długoterminowy na terenie całej Polski: