Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów elektrycznych

 

Wynajem długoterminowy samochodów elektrycznych to idealna opcja dla osób, które chcą rozwijać swój biznes, cenią sobie dbałość o środowisko naturalne i chcą zaoszczędzić swój czas i pieniądze powierzając część zadań zaufanemu partnerowi. Jest to dogodna opcja dla klientów, którzy chcą użytkować nowoczesne auto elektryczne bez dodatkowych zmartwień związanych z jego eksploatacją na korzystnych warunkach finansowych.

 

 

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów elektrycznych i do kogo jest skierowany?

 

 

Wynajem długoterminowy to usługa obejmująca udostępnienie klientowi pojazdu na czas określony w umowie za określone stałe comiesięczne wynagrodzenie . Wszystkie wydatki związane z utrzymaniem auta, takie jak przeglądy, naprawy, ubezpieczenia, zapewnienie pojazdu zastępczego, dodatkowe komplety opon wraz z usługą wymiany i składowania ponosi Hitachi Capital Polska. Bez względu na to, czy prowadzisz biznes czy potrzebujesz auta prywatnie, firma wynajmująca auto przejmie na siebie większość obowiązków związanych z jego eksploatacją. W Hitachi Capital Polska najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta dlatego indywidualnie przyjrzymy się Twojej sytuacji i dostosujemy do niej kompleksową ofertę najmu.

 

Co otrzymujesz w ramach comiesięcznej raty?

 

Korzyści z wynajmu długoterminowego samochodów elektrycznych

Wynajem długoterminowy to przede wszystkim korzyści finansowo-podatkowe dla firmy. 

Dzięki stałym ratom, łatwiej będzie kontrolować budżet prywatny lub firmowy i uniknąć nieprzewidywanych wydatków związanych z eksploatacją auta.

Raty stanowią koszt uzyskania przychodu i nie wpływają na zdolność kredytową. Oszczędność czasu i pieniędzy, płynie również z możliwości otrzymania comiesięcznej faktury zbiorczej, co upraszcza proces księgowania i zmniejsza koszt administracyjne.

 

Wynajem długoterminowy daje dostęp do różnych modeli aut, również tych z wyżej półki cenowej.

 

To, co najważniejsze w wynajmie długoterminowym, to komfort użytkowania wynikający z braku zmartwień o usługi serwisowe pojazdu. To my odpowiadamy za wszelkie naprawy, serwis, wymianę opon i regularne przeglądy. Na ich czas Klient otrzymuje auto zastępcze, by nie tracić mobilności, a wszelkie usługi wykonują autoryzowani dealerzy. Zasadność naprawy jest każdorazowo weryfikowana, tak aby uniknąć zbędnych kosztów.

 

Użytkowanie aut elektrycznych, to także udogodnienia w codziennym użytkowaniu, jak możliwość jazdy buspasem czy darmowe parkowanie w mieście.

Koszty prądu do ładowania auta elektrycznego, są bez porównania niższe niż koszt benzyny czy ropy.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Hitachi Capital Polska jest liderem na rynku w budowaniu mobilności opartej na rozwiązaniach niskoemisyjnych.

Wspieramy Kierowców i Fleet Managerów w obszarze pełnego zarządzania flotą i pojazdów elektrycznych by mieć na względzie odpowiedzialność społeczną biznesu.

 

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

 

  zapytania@hitachicapital.pl

  +48 22 223 60 60