Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

Długoterminowy wynajem pojazdów osobowych Warszawa

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie marki i modele samochodów osobowych. Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w wielu wariantach, dostosowaną do potrzeb klienta.

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozwijać swój biznes i zajmować się wyłącznie zarabianiem, a nie obsługą floty. Na taką współpracę składa się wiele czynników. Dogodne dla klienta finansowanie, gdzie wynajmujący nie ponosi kosztów związanych z wpłatą własną. Finansowane jest wyłącznie realne zużycie samochodu, a nie cała jego wartość, z kolei wartość końcowa pojazdu po zakończeniu kontraktu jest ustalana na podstawie aktualne i rzeczywistej wyceny, a nie tej sprzed wynajmu.

Takie rozwiązanie daje klientowi bardzo niskie koszty miesięczne. Zarządzanie ubezpieczeniami również można pozostawić nam. W jego skład wchodzi pełne ubezpieczenie AC/OC/NW, jak i oczywiście likwidacja szkód komunikacyjnych. W swojej ofercie wynajmu długoterminowego mamy również pełną ochronę Assistance dla wynajmowanych samochodów 24h na dobę, dzięki czemu klient może skupić się wyłącznie na własnym biznesie. Podobnie ma się z zarządzaniem obsługą serwisową, która jest odgórnie zawarta w racie. W jej skład wchodzi przegląd okresowy, bieżące naprawy oraz samochód zastępczy w czasie ich trwania, a także wymiana opon i ich składowanie. Współpracując z nami klienci mogą ponadto bezgotówkowo nabywać paliwo w kompaniach naftowych, pobierać na nie nieoprocentowany kredyt kupiecki, jak i otrzymywać zbiorcze faktury, rabaty na zakup paliwa, płyn do spryskiwaczy czy myjnię samochodową. Podsumowując, na koniec każdego miesiąca nasi klienci otrzymują przygotowany przez nas raport dotyczący całej użytkowanej floty wraz z miesięczną, zbiorczą fakturą.

Główne korzyści wypływające z wynajmu długoterminowego samochodów osobowych w firmie Hitachi Capital Polska to zdecydowanie niższe raty w stosunku do tradycyjnego leasingu bankowego, raty o stałej wysokości, które nie mają ukrytych kosztów, a stanowią całość kosztu uzyskania pojazdu, przejrzysta umowa poza bilansem nie obciążająca zdolności kredytowej firmy, a także oszczędność czasu oraz pieniędzy poprzez otrzymywanie jednej, zbiorczej faktury miesięcznie i zmniejszenie kosztów administracyjnych, dostęp do pełnej gamy producentów i modeli pojazdów na bardzo atrakcyjnych warunkach, brak ryzyka związanego z zakupem czy eksploatacją auta. Wszystko to otrzymają Państwo współpracując z profesjonalistami, którzy mają za sobą wiele lata doświadczeń w tej dziedzinie.

Leasing

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również leasing, który świetnie sprawdzi się dla osób, które chcą korzystać z pojazdów nie angażując przy tym cennego kapitału. Ten z kolei może zostać przeznaczony na rozwój biznesu. Nasz oferta leasingowa jest dokładnie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki sile zakupowej i licznym rabatom oferowanym na zakup pojazdu koszty ponoszone przez leasingobiorców są niższe. Leasingodawcy z kolei zachowują prawo własności w ciągu całego okresu trwania umowy. Dzieje się tak, ponieważ wymagania dotyczące gwarancji jakie musi spełnić leasingodawca są zwykle łagodniejsze aniżeli w przypadku ubiegania się o kredyt bankowy. Podobnie jak przy wynajmie długoterminowym nasi klienci mają dostęp do pełnej gamy producentów i modeli pojazdów na świetnych warunkach finansowych, a przy tym oszczędzają swój czas, ponieważ wszelkie formalności urzędowe, administracyjne czy te związane ze szkodami bierze firma leasingowa.

Prosta administracja

Prosta administracja w firmie Hitachi Capital Polska, czyli zarządzanie na kosztach rzeczywistych świetnie sprawdzi się w przypadku firm, którym zależy głównie na rozwoju biznesu, a nie obsłudze floty. Tę mogą powierzyć nam dzięki czemu klient zyskuje komfort, elastyczność i więcej czasu. Wszystko to za sprawą refaktur kosztów serwisowych dzięki czemu płatność może zostać odroczona. Faktury są wystawiane zaledwie raz w miesiącu co znacznie upraszcza proces księgowania kosztów floty. Współpracujące z nami firmy otrzymują również rabaty na usługi serwisowe, części czy paliwo. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z trzymiesięcznym wypowiedzeniem, tak więc klient nie jest zmuszony związywać się z nami długoterminowo.

Program zatankuj i ciesz się jazdą

Innowacyjny program zatankuj i ciesz się jazdą to kolejne udogodnienie dla naszych klientów dla samochodów osobowych. Ma on na celu docenienie i zmotywowanie pracownika jak i odciążenie firmy za sprawa zmniejszenia zobowiązań podatkowych czy zwiększenia siły nabywczej.

Pozostałe korzyści dla pracodawcy płynące z programu to:

  • Możliwość udostępnienia pracownikom nowych i dodatkowych samochodów służbowych z gamy polskiej sieci dealerskiej – jest to bonus i sposób motywacyjny.
  • Przeciwdziałanie odchodzeniu pracowników.
  • Zmniejszanie współczynnik wypadków.
  • Pracownik zgadza się "poświęcić" część swojego wynagrodzenia, aby cieszyć się nowym samochodem.
  • Umowa udostępnienia może być rozwiązana w przypadku odejścia pracownika.
  • Program może być ubezpieczony w przypadku nieobecności pracownika.


Wypożyczanie krótkoterminowe samochodów osobowych

Poza wynajmem długoterminowym nasza oferta poszerzona jest również o wypożyczanie krótkoterminowe. Jest ono skierowane do klientów, którzy w najbliższym czasie planują podróż służbową, rozważają wyjazd na urlop czy wypada na weekend za miasto, są zainteresowani sprawdzeniem pojazdu przed zakupem, szukają pojazdu dla pracownika, potrzebują auta zastępczego na kilka dni czy też potrzebują samochodu dla pracowników sezonowych lub do realizacji projektu specjalnego usytuowanego z dala od siedziby firmy. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy to szeroki wybór aut w najniższych cenach, konkurencyjne stawki dla stałych klientów, brak przymusu podpisywania długoterminowych zobowiązań, możliwość wypożyczenia i zwrócenia pojazdu w dowolnym terminie, pełny pakiet ubezpieczeń pojazdu oraz opieka serwisowa, gwarancja nowych i bogato wyposażonych aut, pełna obsługa techniczna, gwarancja samochodu zastępczego w razie awarii, a także stałe stawki miesięczne, minimum formalności oraz brak kosztów związanych z zerwaniem umowy.

Usługi „szyte na miarę”

Jeśli przejrzałeś całą nasza ofertę, a nadal nie znalazłeś nic dla siebie to nic straconego. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy bowiem niestandardowe oferty, których nie ma aktualnie na rynku. Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz, a my podejdziemy do Twoich oczekiwań w sposób indywidualny i nieszablonowy starając się sprostać Twoim oczekiwaniom i przedstawić ofertę, która zaoszczędzi Twój czas związany z zarządzeniem flotą, a przy tym poprawi kondycję firmy.