Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Szczecin

Potrzebujesz nowego samochodu na przejrzystych zasadach i w atrakcyjnym systemie finansowania? Wynajem długoterminowy samochodów w Szczecinie, to idealna propozycja dla Ciebie. Zamiast inwestować jednorazowo dużą kwotę lub korzystać z kredytów, opłacasz comiesięczny abonament i cieszysz się nowym, sprawnym autem, dostosowanym do Twoich potrzeb i potrzeb Twojej firmy. Wynajem długoterminowy samochodów zyskuje coraz większą popularność dzięki wielu usługom dodatkowym. To oferta skierowana zarówno do firm, jak i do osób prywatnych, które wolą wynająć wymarzony samochód, zamiast kupować. Co jeszcze sprawia, że wynajem długoterminowy ma tylu zwolenników?

Wynajem długoterminowy aut w Szczecinie - dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy aut w Szczecinie to sposób na atrakcyjne finansowanie auta, w wybranej przez Ciebie konfiguracji i z takim zakresem ubezpieczenia i usług dodatkowych, jak akurat potrzebujesz. W przeciwieństwie do zakupu auta w salonie, przy wynajmie długoterminowym samochodów nie musisz obawiać się utraty wartości auta. To ważne, jeśli zależy Ci, aby jeździć najnowszym modelem auta i zmieniać je co kilka lat.

Jeśli prowadzisz firmę, koszt długoterminowego wynajmu samochodu, możesz zaliczyć na poczet kosztów uzyskania przychodów i cieszyć się niższymi podatkami. Co równie istotne - abonament wynajmu nie obniża zdolności kredytowej.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy aut? To przede wszystkim:

  • elastyczne warunki wynajmu samochodu
  • stały dostęp do najnowszych modeli aut
  • wygodne zarządzanie flotą firmową
  • optymalizacja podatkowa w firmie
  • brak wpływu na zdolność kredytową

Poza tym wynajmując samochód korzystasz ze wsparcia obsługi wypożyczalni - od wyboru auta, ustalenia najlepszych warunków najmu, po wsparcie w trakcie trwania umowy.

Najem długoterminowy samochodów w Szczecinie - Hitachi Capital Polska

Wypożyczalnia Hitachi Capital wyróżnia się przejrzystymi warunkami najmu, elastyczną ofertą, dopasowaną indywidualnie do klienta oraz fachową obsługą. To nagradzana wypożyczalnia, która nie raz już udowodniła swoim klientom wysoka jakość swoich usług.

Pełna oferta Hitachi Capital w Szczecinie to:

  • wynajem długoterminowy samochodów osobowych
  • wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
  • wynajem długoterminowy busów
  • wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Wynajem długoterminowy na terenie całej Polski: