Hitachi Capital Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa

Potrzebujesz nowego samochodu i szukasz atrakcyjnej formy finansowania? Wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie pozwoli Ci cieszyć się komfortowym pojazdem, bez obaw o szybką utratę wartości i z możliwością regularnej zmiany samochodu zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Dlaczego warto zainteresować się właśnie najmem długoterminowym samochodu?

Wynajem długoterminowy aut w Warszawie - dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie jest chętnie wybierany przez firmy. To atrakcyjna forma finansowania samochodów służbowych. Natomiast osoby prywatne zamiast obciążających rat kredytowych chętnie wybierają wynajem, zapewniając sobie stały dostęp do najnowszych modeli samochodów. Dlaczego przedsiębiorcy i klienci indywidualni cenią długoterminowy wynajem aut w Warszawie? To przede wszystkim:

  • elastyczne warunki wynajmu samochodu
  • stały dostęp do najnowszych modeli aut
  • wygodne zarządzanie flotą firmową
  • optymalizacja podatkowa w firmie
  • brak wpływu na zdolność kredytową

Wynajmując auto, sam decydujesz o klasie auta, ale również o jego wyposażeniu oraz zakresie ubezpieczenia i usług dodatkowych. Warunki najmu możesz zmieniać w zależności od potrzeb, bez dużych kosztów. Jednocześnie jeździsz nowym, sprawnym i atrakcyjnym wizualnie samochodem, nie ponosząc kosztów jak przy zakupie nowego auta, przede wszystkim nie martwiąc się o utratę wartości nowego samochodu przez pierwsze lata użytkowania.

Przy wynajmie długoterminowym samochodu nie zamrażasz pieniędzy w firmowych samochodach na własność. Wynajem pozwala Ci sterować płynnie dostępnością aut, bez straty dla Twojego budżetu firmowego. Koszt wynajmu długoterminowego samochodu dla firmy możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, a także odliczyć VAT. Wynajem samochodu nie wpływa także na zdolność kredytową osób prywatnych.

Wynajem długoterminowy aut Warszawa w Hitachi Capital Polska

Wypożyczalnia aut Hitachi Capital Polska nie tylko oferuje szeroką gamę pojazdów różnego typu, ale również zapewnia profesjonalną obsługę klienta od doradztwa po bieżące wsparcie w trakcie wynajmu długoterminowego samochodów w Warszawie. W swojej ofercie ma:

  • wynajem długoterminowy samochodów osobowych
  • wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
  • wynajem długoterminowy busów
  • wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych

Wynajem długoterminowy w Warszawie i na terenie całej Polski: